Do góryWIĘCEJ


  Zimowe zgrupowanie sportowo – taneczne MURZASICHLE 2022

Po kilku latach przerwy powracamy do uwielbianego przez tancerzy Ośrodka HAWRAŃ w Murzasichlu k. Zakopanego. Zapraszamy do udziału w zgrupowaniu tancerzy Akademii Tańca RELIESE i jak zawsze gości z całej roztańczonej Polski. Nasze obozy wyróżniają się otwartością, gościnnością i uczciwym, rzetelnym przygotowaniem i ich przeprowadzeniem. Ta malowniczo położona miejscowość u podnóży Tatr była naszą pierwszą bazą treningową 30 lat temu, służyła nam ponad 15 lat w trakcie organizacji wyjazdów i znów swoją domową atmosferą, salami z lustrami i klimatyzacją będzie gospodarzem naszego zgrupowania. Na salach Hawrania wychowało się między innymi kilku aktualnych trenerzy Akademii Tańca Reliese, którzy jako dzieci brali udział w tych niesamowitych wyjazdach. Kiedyś tam tańczyli i rozrabiali, dziś będą uczyć i pilnować by uczestnicy powrócili do domów uśmiechnięci, cali i zdrowi.

Gdzie?


Murzasichle położone jest koło Zakopanego, na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego na wysokości 820 -950 m n.p.m., w południowej części Skalnego Podhala, pomiędzy Zakopanem a Bukowina Tatrzańską. Z Murzasichla roztacza się wspaniały widok na Tatry od Murania przez Granaty, Zawrat i Świnicę, aż po Giewont i część Czerwonych Wierchów. Jest to jedna z najbardziej rozwiniętych pod względem bazy turystycznej wsi na Podhalu z ok. 2000 miejsc noclegowych, dobrym zapleczem sportowym i gastronomicznym.

Kiedy?


29.01.2022-05.02.2022
8 szalonych dni w zimowej stolicy Tatr (7 noclegów). Zaczynamy w sobotę i w kolejną sobotę wieczorem wracamy. Dzięki temu możemy pogodzić zimowe zgrupowanie z rodzinnymi wyjazdami na ferie zimowe.

DLACZEGO MY?

KADRA

Jesteśmy jedną z nielicznych Akademii, która corocznie zaprasza na swoje wyjazdy kilkunastu najwyższej klasy trenerów i choreografów z całej Europy. Pracowali z Nami trenerzy z: Niemiec, Francji, Czech, RPA, Serbii, Słowenii, Bośni i Hercegowiny, Finlandii, Norwegii, Rosji, Ukrainy, Włoch, USA, a także znakomici szkoleniowcy z Polski i Akademii Tańca RELIESE.

RAZEM OD 30 LAT!

Tak, 30 lat pracy z dziećmi i młodzieżą to nauczanie ponad 25.000 tancerzy, wykształcenie wielu zawodowych tancerzy, trenerów, choreografów, a także nieprzerwana organizacja zimowych i letnich zgrupowań tanecznych, które od lat cieszą się ogromną popularnością pośród miłośników tańca z całej Polski i Europy. Warto dodać, że na ostatnim organizowanym przez nas zgrupowaniu tańczyli uczestnicy z ponad 30 krajowych szkół tańca. To dobitnie świadczy o zaufaniu do naszych przedsięwzięć i pozytywnym odbiorze realizacji.

BEZPIECZEŃSTWO

To nasz priorytet. Opiekunami uczestników jest sprawdzona i doświadczona kadra, wielokrotnie wywodząca się z ruchu tanecznego, znająca realia i możliwości tancerzy. Wszyscy wychowawcy oraz instruktorzy posiadają certyfikaty szczepień Covid-19 lub będą posiadać aktualne poświadczenia negatywnych testów antygenowych. O maseczkach w miejscach wskazanych, płynach do dezynfekcji i pełnego dostosowania wymogów do przepisów GIS zapewniać nie będziemy, jest to dla nas norma, jesteśmy odpowiedzialni i gotowi przyjąć na siebie odpowiedzialność za zdrowie i życie podopiecznych, a także ich rozwój taneczny i intelektualny.

  PLANOWANA KADRA


TRENERZY AKADEMII


WINTER CAMP

Maria
Zajdler

WINTER CAMP

Aneta
Bułka

WINTER CAMP

Jasiek
Kosianko

WINTER CAMP

Dominika
Zielińska

WINTER CAMP

Ewa
Wasilka

WINTER CAMP

Marek
Szczygieł

WINTER CAMP

Sylwana
Patłaszyńska

WINTER CAMP

Leszek
CichockiTRENERZY MIĘDZYNARODOWI


WINTER CAMP

Milos
Isailovic
Serbia

WINTER CAMP

Adna
Kujundzic
BiH

WINTER CAMP

Matevs
Cesen
Słowenia

  ATRAKCJE

CO BĘDZIEMY TAŃCZYĆ?


Wiodące techniki taneczne i sportowe to: taniec klasyczny, jazz dance, modern dance, taniec musicalowy, disco dance, akrobatyka.

Tancerze klubowi i krajowi podzieleni zostaną na grupy zaawansowania i w pełni będą korzystać z treningów instruktorów zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Oczywistym jest fakt, że nie każda grupa będzie miała możliwość trenowania z każdym wymienionym instruktorem, wynika to z zaplanowanego wcześniej grafiku zajęć i dostosowane jest do możliwości fizycznych tancerzy.

Grupy mistrzowskie Reliese podczas Winter Dance Camp będą przygotowywać nowe choreografie na sezon 2022 oraz brać udział w lekcjach open class zarówno z trenerami klubowymi, jak i zaproszoną kadrą międzynarodową.

CO POZA TAŃCEM?


Będąc u podnóża Tatr nie sposób siedzieć tylko na salach sportowych. Uczestnicy zgrupowania wolny czas spędzać będą na świeżym powietrzu, zaplanujemy krótsze i dłuższe spacery, pojedziemy do Zakopanego, wejdziemy na Gubałówkę i zaliczymy jedną wycieczkę górską. Gdzie? to zależy od warunków atmosferycznych, zależy nam jednak na tym, by tancerze choć w minimalnym stopniu zobaczyli piękno Tatr. W programie nie zabraknie miejsca na góralską Watrę z pieczeniem kiełbasek przy góralskiej muzyce. Ten punkt programu realizujemy jeśli jest śnieg. Podczas każdego zgrupowania staramy się dbać nie tylko o najwyższy poziom treningowy, ale i o dobrą zabawę. Nasi uczestnicy biorą udział w specjalnie przygotowywanych wydarzeniach, takich jak: Zimowa Olimpiada, Twoja twarz brzmi znajomo i podobnych

KONCERT FINAŁOWY
Koncert finałowy przeprowadzony zostanie w tej samej bazie, w której będziemy mieszkać. Powiadają ciasne, ale własne, sala "widowiskowa" wielokrotnie zamieniała się w salę koncertową, każde zgrupowanie kończyło się pięknym pokazem dla uczestników i przyjezdnych Rodziców. Artystyczne zakończenie zgrupowania planujemy na piątek, 04.02.2021.


  OPŁATY

Pomimo szalejącej inflacji, podwyżek we wszystkich sektorach z radością informujemy, że udało się nam przygotować ofertę, na niemal każdą kieszeń. Zdając sobie sprawę z kosztów, jakie na co dzień ponoszą Rodzice w związku z edukacją taneczną swoich dzieci, dołożyliśmy wszelkich starań i po trudnych negocjacjach udało się nam utrzymać cenę wyjazdu zimowego na poziomie ceny z 2021 roku!

CENY


Cena promocyjna - utrzymana na poziomie roku 2021

1990 zł - przy wypełnieniu zgłoszenia online oraz wpłacie zadatku 700 zł do 21.10.21
2090 zł - przy wypełnieniu zgłoszenia online oraz wpłacie zadatku 700 zł do 30.11.21
2190 zł - przy wypełnieniu zgłoszenia online oraz wpłacie zadatku 700 zł po 30.11.21


Liczba miejsc w Ośrodku HAWRAŃ jest ograniczona i w pierwszej kolejności zarezerwowana dla osób, które złożą deklaracje i wpłacą zadatki do dnia 21.10.2021. W przypadku przekroczenia liczby miejsc organizator zakwateruje uczestników w ośrodku sąsiadującym.

CO JEST W CENIE?


 • 7 noclegów (8 dni) w pokojach 3 - 5 osobowych Ośrodka HAWRAŃ z pełnym węzłem sanitarnym i obsługą,
 • śniadania, obiady i kolacje serwowane w ośrodku,
 • w pełni wykwalifikowana opieka pedagogiczna zgodnie z wytycznymi KOiW,
 • międzynarodowa kadra trenerska,
 • materiał zdjęciowy z obozu i film poobozowy,
 • opieka medyczną,
 • dodatkowe ubezpieczenie NNW,
 • gadżety klubowe i konkursowe nagrody.Uwaga! Ośrodek HAWRAŃ honoruje BONY TURYSTYCZNE!

FAKULTATYWNIE


Co fakultatywnie, czyli nie ujęte w cenie?

 • Osoby zainteresowane wykupieniem transportu będą miały taką możliwość. Koszt przejazdu w obie strony to kwota 200 zł
 • Podczas zgrupowania będzie z nami fizjoterapeuta, każdy uczestnik zgrupowania będzie mógł wykupić masaż/e po wcześniejszym ich zamówieniu wraz z deklaracją. Opłata za pojedynczy masaż wynosi 60 zł/30 minut.
 • W przypadku zainteresowania wykupieniem lekcji indywidualnych należy w kolejności skontaktować się z wybranym trenerem i po otrzymaniu potwierdzenia zgłosić ten fakt organizatorowi celem rezerwacji sali. Koszt wynajęcia sali to 40 zł/h, koszt lekcji uczestnik ustala bezpośrednio z wybranym trenerem i rozlicza się z nim w ustalonych sposób.
 • W przypadku stosowania diety innej niż zdrowotnej lub zwykłej wegetariańskiej istnieje konieczność dokupienia pakietu dietetycznego w cenie 150 zł.

KONTAKTZgrupowane organizowane jest przez Akademię Tańca RELIESE
(nazwa rejestrowa Uczniowski Klub Sportowy Reliese)
z siedzibą w Zielonce, ul. Ossowska 85 D-1, NIP: 125 171 92 49

Nr rachunku bankowego:
MBank: 26 1140 2004 0000 3102 8124 8921

Karta kwalifikacyjna
Regulamin
Deklaracja
Checklista

Potrzebujesz informacji? Skontaktuj się z nami:

Zakres informacji
Godziny
Telefon
W sprawie oferty i Kadry 10-18 663-601-317
booking@reliese.pl
faktury i sprawdzanie stanu płatności 10-17 694-430-720
biuro@reliese.pl
Bony turystyczne i rezerwacja transportu 10-16 508-407-425
s.patlaszynska@reliese.pl
sprawy organizacyjne 10-16 602-522-586
l.cichocki@reliese.pl